lidzbarska10tka17

II Bieg Majowy Lidzbarska 10-tka. Lidzbark Welski 1.05.2017r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Agnieszka ZieńKobiety(31-40lat)
LionKręczki
2.Natalia KemskaKobiety(31-40lat)
KwidzynKwidzyn
3.Dariusz GrochowskiMężczyźni(41-50lat)
British HouseDziałdowo
4.Michał ZurelMężczyźni(31-40lat)
Cyklisci rypinRypin
5.Konrad NOSARZEWSKIMężczyźni(16-30lat)
Konrad Nosarzewski Badania Dieta TreningStupsk
6.Sebastian WaruszewskiMężczyźni(31-40lat)
Nowo Mieszczanie Lubią BieganiePacółtowo
7.Marcin RuczyńskiMężczyźni(31-40lat)
brakLidzbark
8.Tomasz RemusMężczyźni(31-40lat)
Lubawa
9.Małgorzata SochackaKobiety(41-50lat)
:-)Lidzbark
10.Adam OsowskiMężczyźni(31-40lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
11.Paweł NajmowiczMężczyźni(16-30lat)
Tri NEGUOlsztyn
12.Piotr KościeszaMężczyźni(31-40lat)
Tri NEGUOlsztyn
13.Patrycja KościeszaKobiety(16-30lat)
Tri NEGUOlsztyn
14.Krzysztof MateckiMężczyźni(41-50lat)
Płock biega no age limitPlock
15.krzysztof truszczynskiMężczyźni(31-40lat)
Team Kopećbiskupiec
16.Joanna ZielińskaKobiety(41-50lat)
KB Lech RypinRypin
17.Katarzyna KuchnickaKobiety(31-40lat)
KB Lech RypinRypin
18.Maja KraszewskaKobiety(16-30lat)
Przychodnia Kundel Bury i Kocurywloclawek
19.Mariusz DembowskiMężczyźni(31-40lat)
H+H PolskaLidzbark
20.Wojciech KraszewskiMężczyźni(51+)
Przychodnia Kundel Bury i KocuryWłocławek
21.Marcin KrawczykMężczyźni(31-40lat)
AutsajderIłowo-Osada
22.Martyna PokojskaKobiety(16-30lat)
-ŻABINY
23.Przemysław KotlengaMężczyźni(31-40lat)
IławaIława
24.Przemysław AndrzejewskiMężczyźni(31-40lat)
-GDAŃSK
25.martyna wilczewskaKobiety(16-30lat)
Biegam u KolesiRybno
26.Paweł KuniszewskiMężczyźni(16-30lat)
-Zbiczno
27.Robert KaczorekMężczyźni(16-30lat)
Mukl BrodnicaBartniczka
28.Marek BartkowskiMężczyźni(41-50lat)
YOLOWarszawa
29.Sylwester KasprowiczMężczyźni(16-30lat)
1989Rybno
30.Dariusz MrozińskiMężczyźni(41-50lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowo
31.Marcin DybukMężczyźni(41-50lat)
MagielRodziny.pl/TriathlonEnergy.pl/Endure TeamGdańsk
32.Marcin TomczakMężczyźni(31-40lat)
nie ma klubuCiechanów
33.Janusz TopyłaMężczyźni(51+)
niezrzeszonyBrobnica
34.Marek MACHOMężczyźni(31-40lat)
niezrzeszonySzczytno
35.Katarzyna KowalKobiety(31-40lat)
Żuromin BiegaZieluń
36.Łukasz CHMIELEWSKIMężczyźni(16-30lat)
dSękowo
37.Karol JanuszewskiMężczyźni(31-40lat)
Biegam U KOLESIGrodziczno
38.Tomasz KozłowskiMężczyźni(31-40lat)
Kozuch TeamTuchola
39.Wawrzyniec SzejkoMężczyźni(51+)
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanów
40.Lech MaterskiMężczyźni(51+)
-Lidzbark
41.Wiesław BurzackiMężczyźni(51+)
-Lidzbark
42.Łukasz GołębiewskiMężczyźni(16-30lat)
Kamil Leśniak Fanpage TeamLidzbark
43.Agnieszka KopieniakKobiety(31-40lat)
Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćWarszawa
44.Katarzyna WiśniewskaKobiety(41-50lat)
IndywidualistkaWarszawa
45.Leon MederskiMężczyźni(51+)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
46.Marcin KleinMężczyźni(31-40lat)
KURZĘTNIK BIEGANowe Miasto Lubawskie
47.kacper nadolskiMężczyźni(16-30lat)
-brodnica
48.Jarosław GreszczukMężczyźni(31-40lat)
STOWARZYSZENIE LIDZBARSCY SPORTOWCY im. Ryszarda FolgartaGdańsk
49.Bogdan WodzyńskiMężczyźni(51+)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
50.Anna Mazurowska Kobiety(16-30lat)
Lidzbark
51.Dorota SadowskaKobiety(50+)
LO LidzbarkLidzbark
52.Lucyna MakarskaKobiety(31-40lat)
ELTRIM KRUSZYWADziałdowo
53.Krzysztof MakarskiMężczyźni(41-50lat)
ELTRIM KRUSZYWADziałdowo
54.Katarzyna SieklińskaKobiety(31-40lat)
KarbowoKarbowo
55.Sławomir KogutMężczyźni(41-50lat)
Kurzętnik BiegaSzafarnia
56.Beata RuczynskaKobiety(31-40lat)
brakLidzbark
57.Joanna SzewczykKobiety(31-40lat)
RaszynRaszyn-Rybie
58.Sławomir KuchcińskiMężczyźni(31-40lat)
LOTOS Running TeamMława
59.ANDRZEJ CZEPEKMężczyźni(41-50lat)
KURZĘTNIK BIEGANOWE MIASTO LUBAWSKIE
60.Marcin BartnikowskiMężczyźni(31-40lat)
Team KopećOlsztyn
61.Stanisław MaciejewskiMężczyźni(41-50lat)
WPRunningWarszawa
62.Dominika DembekKobiety(16-30lat)
Niezrzeszony Brodnica
63.Izabela RzeszutkoKobiety(41-50lat)
niezrzeszonaLIDZBARK
64.Leszek SosnówkaMężczyźni(51+)
Jedynka dzialdowoDziałdowo
65.Paweł CzubaMężczyźni(41-50lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
66.Andrzej KsiążekMężczyźni(51+)
Książek TeamDziałdowo
67.Szymon KogutMężczyźni(16-30lat)
Kurzętnik BiegaSzafarnia
68.Dariusz SójkaMężczyźni(31-40lat)
UzdowoUzdowo
69.Robert KowalczykMężczyźni(31-40lat)
brakWarszawa
70.Teresa KamińskaKobiety(31-40lat)
Teresa biegaMiesiączkowo
71.Michał BrodzińskiMężczyźni(31-40lat)
SAMINDRUKNielbark
72.Wojciech KoszewskiMężczyźni(41-50lat)
Nidzica BiegaNidzica
73.Marcin KasprowiczMężczyźni(31-40lat)
Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR DziałdowoDziałdowo
74.Wioletta KasprowiczKobiety(16-30lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
75.Iwona BandurskaKobiety(31-40lat)
FILICEDziałdowo
76.Mariola SudzińskaKobiety(41-50lat)
OLSZTYNOlsztyn
77.Dawid GluszekMężczyźni(16-30lat)
BrakLidzbark
78.Robert SzynkowskiMężczyźni(41-50lat)
nie zrzeszonykarbowo
79.Dawid GłuszekMężczyźni(16-30lat)
Rodzinne bieganieLidzbark
80.Edmund SteckiewiczMężczyźni(41-50lat)
KB Lech RypinRypin
81.Rafał KołakowskiMężczyźni(31-40lat)
SCHULO TEAM DZIAŁDOWODziałdowo
82.Marcin ŁożyńskiMężczyźni(16-30lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
83.Łukasz WiśniewskiMężczyźni(16-30lat)
Runner team Działdowo Działdowo
84.Robert KarpińskiMężczyźni(41-50lat)
SięBiegaPokrzydowo
85.Marta JagielskaKobiety(16-30lat)
LO LidzbarkLidzbark
86.Grzegorz KwiatkowskiMężczyźni(16-30lat)
brakBrodnica
87.Marcin BaranowskiMężczyźni(16-30lat)
brakLidzbark
88.Łukasz WiśniewskiMężczyźni(31-40lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
89.Elżbieta KowalkowskaKobiety(31-40lat)
Klonowo Biegapoczta Lidzbark